Робота в Рівному, стор. 7

Бухгалтер
архів
Рівне
агентство
Повна зайнятість, з повною вищою освітою, досвід роботи від 1 року.
Оголошується конкурс на посаду бухгалтер Вимоги до претендента: з досвідом роботи,вища освіта Графік роботи: 09:00 - 17:00 год., субота, неділя - вихідні. Заробітна плата: за результатами співбесіди. Звертайтесь за тел.: , , . .. 'Альтернатива+'. Для шукачів роботи консультації безкоштовні.
Адміністратор офісу 2000 грн/міс
архів
Рівне
агентство
Повна зайнятість, з повною вищою освітою, без досвіду роботи.
Оголошується конкурс на посаду адміністратор офісу Вимоги до претендента: вища освіта, знання офісної техніки Графік роботи: з 09 до 18год, вихідні -субота, неділя Заробітна плата: за результатами співбесіди Напрям діяльності: курси іноземних мов Звертайтесь за тел.: , , . 'Альтернатива+'. Детальніше ознайомитися з нашими вакансіями можна на нашому сайті www.alternativaplus.at.ua
Зварювальник 5000 грн/міс
архів
Рівне
агентство
Повна зайнятість.
Оголошується конкурс на посаду зварювальник Вимоги до претендента: бажано з досвідом роботи, бажання працювати Графік роботи: 09:00 - 18:00 год., субота, неділя - вихідні. Заробітна плата: за результатами співбесіди грн Звертайтесь за тел.: , , . .. 'Альтернатива+'. Для шукачів роботи консультації безкоштовні.
Бухгалтер-ревізор 2000 грн/міс
архів
Рівне
агентство
Повна зайнятість, з повною вищою освітою, без досвіду роботи.
Оголошується конкурс на посаду бухгалтер-ревізор Вимоги до претендента: можливо без досвіду роботи , відповідна освіта освіта Графік роботи: 08:00 - 17:00 год., субота, неділя - вихідні. Заробітна плата: за результатами співбесіди Звертайтесь тел.: , , . .. 'Альтернатива+'.
Механік 2000 грн/міс
архів
Рівне
агентство
Повна зайнятість.
Оголошується конкурс на посаду механік Вимоги до претендента: бажано з досвідом роботи Графік роботи: 09:00 - 18:00 год., субота, неділя - вихідні. Заробітна плата: за результатами співбесіди від 2000грн Звертайтесь .: , , . .. 'Альтернатива+'. Для шукачів роботи консультації безкоштовні.
Обліковець-комірник 2000 грн/міс
архів
Рівне
агентство
Повна зайнятість, з середньою спеціальною освітою, досвід роботи від 2 років.
Оголошується конкурс на посаду обліковець-комірник Вимоги до претендента:досвід роботи 2роки, знання ПК Графік роботи: 08:00 - 20:00 год., 2/2дні Заробітна плата: за результатами співбесіди від 2000грн Звертайтесь тел.: , , . .. 'Альтернатива+'.
Повна зайнятість, з повною вищою освітою, досвід роботи від 1 року.
ТЕРМІНОВА ВАКАНСІЯ Вимоги: 1.Чоловік (виключно), 25-35 р., без шкідливих звичок. 2.Юридична освіченість. Вміння налагоджувати контакти з людьми. Здатність переконувати співрозмовника у ході спілкування. 3.Досвід роботи з ПК (офісні програми, електронна пошта). 4.Перевага надається колишнім співробітникам МВС, ДВС, державної кримінально-виконавчої служби, прокуратури з досвідом роботи в юриспруденції. Обов'язки: 1.Ведення переговорів з клієнтами-дебіторами. 2.Досягнення домовленостей щодо ...
Повна зайнятість, з середньою освітою, без досвіду роботи.
На роботу в супермаркет запрошуємо касирів торгового залу, досвід роботи не обовязковий. Ми пропонуємо: безкоштовне навчання, офіційне працевлаштування, гідну оплату праці, карєрний ріст.
Робота за сумісництвом, базовою вищою освітою, без досвіду роботи.
Рівненська освітня компаніяBTS Group оголошує набір прогресивних викладачів! Вимоги: володіння мовою — не нижче В2; вища філологічна освіта; знання сучасних методик викладання; бажання розвиватися Обов’язки: викладання мови у групах та індивідуально. Умови роботи: гнучкий графік залежно від кількості студентів. Переваги роботи з нами: гідна заробітна плата; робота в дружньому молодому колективі; комфортні умови роботи (забезпечення технічними засобами, обладнаними аудиторіями); постійний попит ...
Рівне, Херсон, Черкаси
агентство
Повна зайнятість.
Для работы на промышленных предприятиях Варшавы, Праги и других городов Польши требуются мужчины и женщины до 60 лет. Условия работы: рабочий день 8–12 часов, один-два выходных в неделю. Зарплата $700–900 в месяц. Жилье за счет работодателя. Питание за свой счет.

Нові вакансії

Работа в Украине. На любой вкус.