Робота в Луцьку (Транспорт / Автобізнес)

Кур'єр-експедитор 3000 грн/міс
5 місяців тому
Луцьк
Повна зайнятість, з середньою спеціальною освітою, без досвіду роботи.
Стабільна торгова компанія шукає активних,відповідальних, організованих людей на посаду кур'єр-експедитор. Робота за гідну оплату праці. Вимоги: -бажання працювати і заробляти - хороші комунікативні навички - порядність - пунктуальність Обов'язки: доставка товару по місту та області. Працівникам з власним авто надається перевага (бонуси), але не є обов'язковою умовою. Для запису на співбесіду телефонуйте:
Водій в таксі 2000 грн/міс
архів
Луцьк
Повна зайнятість.
Таксі запрошує водіїв з власним авто до співпраці. Вільний графік роботи та надзвичайно прості умови праці. Без вступних і офісних плат. Досвід роботи необов'язковий.
Водій 4000 грн/міс
архів
Луцьк
агентство
Віддалена робота, з середньою освітою, досвід роботи від 1 року.
Терміново на роботу потрібен водій ..доставка кондитерських виробів по Україні.авто: Рено Преміум 420 на форсунках
Водій 2700 грн/міс
архів
Луцьк
агентство
Повна зайнятість, досвід роботи від 1 року.
Вимоги: чоловік віком до 45 років, готовий до відряджень, з досвідом роботи в автоперевезеннях на великих автомобілях з прицепами (бажано за кордон). Офіційне працевлаштування, висока заробітна плата.
Водій кат. Е 5000 грн/міс
архів
Луцьк
Повна зайнятість, з середньою спеціальною освітою, досвід роботи від 3 років.
ЧП приглашает на работу водителя. тел.
Повна зайнятість.
Срочно требуются водители международники в Литовскую транспортную компанию.Выполнение международных перевозок. внутри Европы.. Наличие водительского удостоверения категорий В.С,Е. Опыт работы в области автотранспортных перевозках , наличие водительского удостоверения категории В.С,Е, опыт работы по Европе и наличие свидетельства о прохождении курсов водителя международных перевозок -Приветствуется. З/п 1000- евро (нетто) и более, в зависимости от опыта и квалификации кандидата за 1 км-0.35 ( ...
Вінниця, Дніпропетровськ, Донецьк
агентство
З середньою спеціальною освітою, досвід роботи від 3 років.
На «Автосервіс» потрібен Менеджер зі збуту запчастин, та роботи з клієнтами . Вимоги : вміння користуватися ПК ( Excel, Word, Internet ) , Зняти будову автомобіля , вміння працювати з клієнтами, бажання вчитися та працювати .Досвід роботи не обов'язковий . Всі деталі по телефону ( освіта середня, вища,) Тел. , Моб.
Повна зайнятість, студент.
Підприємство візьме на роботу водія з власним авто категорії А,В, Вимоги : відповідальний, чесний, акуратний,уважний Якщо Вас зацікавила дана вакансія надсилайте своє резюме на електронну адресу або телефонуйте
Водій
архів
Луцьк
Повна зайнятість, досвід роботи від 1 року.
Найму водія з власним автобусом (18 місць і більше) для пасажирських перевезень на міжміському маршруті. Олександр

Нові вакансії

Работа в Украине. На любой вкус.