Наприклад, менеджер, програміст, керівник

Робота в Івано-Франківську

Івано-Франківськ, Кіровоград, Херсон
Повна зайнятість.
Требуется няня к малышу 1,5 лет с проживанием. Работа в Киеве, Деснянский р-он, 10/10, оплата 1000 грн/сутки. Уход и развитие, прогулки, уход за детской комнатой.
Івано-Франківськ, Рогатин, Снятын
агентство
На зимовий сезон запрошуємо на роботу барменів в ресторани і кафе на ТК «Буковель» та Карпати .Хлопець/ Дівчина до 35 років. Досвід роботи обов'язково про від 6 місяців. Графік роботи позмінний 7/7 або на цілий сезон. ЗП від 3000 грн.-5000+ Чайові + житло та харчування безкоштовно. Вимоги: наявність паспорта, ІПН, сан. книжка. Будь ласка, не надсилайте резюме, а телефонуйте
Івано-Франківськ, Чернівці
Повна зайнятість, базовою вищою освітою, досвід роботи від 1 року.
Вимоги: діловий етикет, комкнікабельність, відповідальність. Обов'язки: ведення ділових переговорів, зключення і супровід угод, обробка документації. Умови роботи: п'япиденний робочий тиждень, кар'єрний ріст, можливі закоронні поїздки.
Івано-Франківськ, Чернівці
Повна зайнятість.
Требования: ввічливість, комінікабельність, відповідальність. Условия работы: п’ятиденний робочий тиждень, кар'єрний ріст, дружній колектив. Обязанности: організація роботи персонала в рамках офіса, контроль, планування роботи людей.
З повною вищою освітою, досвід роботи від 2 років.
Потрібний співробітник для навчання та розвитку персонау, організації і проведенні семінарів, тренінгів, читання лекцій. П'ятиденний робочий тиждень з 10 по 18, у дружньому колективі з високим кар'єрним ростом.
Керівник
вчора
Івано-Франківськ, Чернівці
Повна зайнятість, з повною вищою освітою, досвід роботи від 3 років.
Вимоги: лідерські якості, етика ділового спілкування, Умови роботи: п'ятиденний робочий тиждень, високий кар'єрний ріст, закордонні поїздки. Обов'язки: управління персоналом, ведення документації, звітність.
Помічник 2500 грн/міс
вчора
Івано-Франківськ, Чернівці
Базовою вищою освітою.
Вимоги: відповідальність, досвід роботи з ПК. Обов'язки: прийомі вхідних дзвінків, допомога у веденні переговорів, робота з e-mail поштою. Умови роботи: графік роботи з понеділка по п'ятницю з 10-ї по 18-ту і субота до 14-ї, ще є варіант гнучкого графіку роботи.
Спеціаліст з реклами 4000 грн/міс
вчора
Івано-Франківськ, Чернівці
Повна зайнятість.
Вимоги: креативність, цілеспрямованісьт. Обов'язки: робота з різними видами реклами, аналіз ефективності реклами, участь у ділових зустрічах та заходах. Умови роботи: графік роботи: Пн-Пт з 10-ї по 18-ту і Cб до 14-ї, хороший колектив, можливі закордонні поїздки.
Івано-Франківськ, Чернівці
Повна зайнятість, без досвіду роботи.
Вимоги: комунікабельність, відповідальність, цілеспрямованість. Обв'язки: ведення переговорів, прийом телефонних дзвінків, робота з e-mail поштою. Умови роботи: п'ятиденний робочий тиждень з 10 по 18, дружній колектив.
Повна зайнятість.
Потрібний співробітник для роботи з інформацією, її аналізу та обробки, інформаційне супровоження переговорів, робота з інтернетом. Робота у комфортабельному офісі з хорошим колективом та кар'єрним ростом. Для детальної інформації телефонуйте за номером: , .

Нові вакансії

Работа в Украине. На любой вкус.