Львівхолод, ТВК ТзОВ

Веб-сайт: rukavychka.ua
Контактна особа Телефон Зв'язок через сайт
Оксана Пастущак Надіслати повідомлення

Історія ТзОВ торгівельно-виробничої компанії «Львівхолод» сягає повоєнного часу, а саме біля 59-ти років. 1949 рік став роком заснування компанії у якості бази «Держрезерву», відігравав роль стратегічного об’єкту держави.
Сьогодні ТзОВ ТВК «Львівхолод» - це: компанія, основним видом діяльності якої є гуртова, дрібногуртова та роздрібна торгівля продуктами харчування, побутовою хімією, господарськими товарами, супутніми товарами та іншими видами продукції, асортиментний перелік яких сягає понад 100 груп товарів, 15 тис. найменувань, а також присутнє власне виробництво.

Потужності компанії складають: гіпермаркет «Рукавичка», мережа магазинів самообслуговування, що налічує 50 об’єктів у Львівській області. Підприємству належать низькотемпературні складські приміщення площею 3 тис. м2 та загальнотоварні склади площею 18 тис. м2.

2006 рік відзначився знаменною подією не лише для компанії, але й для міста, а саме - відкриттям першого у Львові продуктового гіпермаркету «Рукавичка» (загальна площа понад 5 тис. м2, асортимент, що налічує понад 17 тис. товарних позицій).

Мережа магазинів самообслуговування «Рукавичка» це торгові об’єкти площею від 150 до 700 м2, асортиментом – від 3000 до 8000 позицій, із цікавими акціями, доступним рівнем цін та гнучкою системою знижок.
У структуру розподільчих центрів входять товарні склади площею понад 21 тис. м2.

Компанія є виробником продукції власної торгової марки «Кухарочка», в перелік якої входять заморожені м’ясні напівфабрикати, фасовані крупи (пшенична, перлова, пшоно, рис, гречка, манна, кукурудзяна, ячмінна), цукор, борошно, макарони, пластівці, горох, сухарі панірувальні, арахіс, горіх грецький, мак, родзинки, пельмені, вареники, гриби та багато іншого. У виробничому відділі здійснюється переробка м’ясопродуктів, виготовлення різноманітних видів охолоджених та заморожених напівфабрикатів; у проекті заплановане фасування свіжомороженої риби; у кулінарному цеху виготовляються кури - гриль, гарячі страви та холодні закуски. Перевагою ТМ «Кухарочка» є доступна ціна та відмінна якість. На базі Компанії функціонує технологічна харчова лабораторія, акредитована Украгростандартом, що здійснює вхідний контроль якості товарів.

Сьогодні компанія «Львівхолод» співпрацює з більш, ніж 2,5 тис. партнерів. Також компанія успішно співпрацює з більш як 500 постачальниками продуктів харчування, побутової хімії та інших товарів в Україні та за її межами

СТРУКТУРА КОМПАНІЇ:

- 51 магазинів самообслуговування «Рукавичка» у м. Львові та області;
- 1 гіпермаркет «Рукавичка» у м. Львові;
- Розподільчий центр площею понад 9,5 тис. м. кв. у Львові


Серед інших видів діяльності компанії є:
- закупівля, заготівля, зберігання та реалізація плодово-овочевої продукції та сировини;
- переробка, фасування та реалізація харчової продукції.

Вакансії компанії
Вакансія Зарплата Регіон Статус
Продавець торгового залу 1250 грн/міс Львів
Дрогобич
закрита
Директор магазину (Львів та Львівська обл) Львів закрита
Продавець 1250 грн/міс Львів закрита
Продавець-касир 1500 грн/міс Львів
Червоноград
Дрогобич
закрита

Нові вакансії

Работа в Украине. На любой вкус.