Наприклад, менеджер, програміст, керівник

закрита

Продавець-консультант (3248 грн/міс)

Вакансія закрита

Знайдіть схожі вакансії в розділах:
Вид зайнятості: повна зайнятість
Місто: Львів
Розділ: Топ-менеджмент
Роздрібна торгівля
Сфера обслуговування
Компанія:
BrilLion Club
Сайт компанії: www.brillion-club.com
Обов'язковою є співбесіда. Для запису на співбесіду чекаємо ваших дзвінків: [дані сховані] [дані сховані]
Схожі вакансії, що можуть вам підійти

Администратор розничной сети

6000 грн/міс
сьогодні
Київ, Дніпропетровськ, Львів
Повна зайнятість, середня технічна освіта, досвід роботи від 2 років.
Требования: Опыт работы в должности управляющего или администратором в розничной продовольственной СЕТИ (3-5 торговыми точками одновременно)‚ или в СЕТЕВЫХ точках общественного питания от 2-х лет. Обязанности: • Организация и контроль работы 5-7 торговых точек и персонала. • Обеспечение выполнения планов продаж ‚ контроль качества сервиса‚ минимизация потерь. Условия: • График: 5/2. Оплата мобильной связи. Ждем Ваши резюме. Контактный номер телефона :

Каменщики в Польшу.

20000 грн/міс
сьогодні
Львів, Одеса, Черкаси
агентство
Повна зайнятість, середня спеціальна освіта, досвід роботи від 1 року.
Требуются Каменщики. г Вроцлав. Строительство 8-этажного дома. Заработная плата 14 зл\ч,жилье бесплатно ,питание за свой счет.рабочая одежда своя. Рабочий день 12 час,6-дней в неделю . Александр Риал-Труд 785 Помощь в открытие виз. Делаем полный пакет документов.
Щоб стати Відповідальним за проведення Днів обговорення літератури у Львові (далі - Відповідальний) потрібно відповідати наступним вимогам: 1. Жити у Львові. 2. Знати, розуміти та поділяти принципи та норми роботи школи бізнесу зокрема та проекту www.elamigocubano.com загалом. 3. Бути абонентом проекту www.elamigocubano.com на пакеті послуг та реєстрації "Перехідний". 4. Пройти курс підготовки. 5. Підписати договір з дирекцією школи бізнесу "Ігнасіо Круз". 6. Дотримуватись правил проекту www. ...

Покоївки в Ізраіль

19500 грн/міс
2 дні тому
Львів
Повна зайнятість, середня освіта, досвід роботи від 1 року.
Потрібні жінки для роботи в Ізраїлі покоївками. Місце роботи-Натанія. Прибирання квартир. Зарплата в місяць в діапазоні від 1250 доларів в єквіваленті, в залежності від кількості робочих годин та днів, обєму виконуваної роботи. 10-12 годин робочий день, 5.5 робочий тиждень. Вихідний пятниця з обіду-субота. Вік 25-49 років. Житло надаеться, оплачується за власний рахунок. Знання англійської мови та розмовному рівні бажане.
Повна зайнятість, середня спеціальна освіта, досвід роботи від 3 років.
Требуются женщины и семейные пары для работы в Италии. Место работы-Юг Италии, провинции Кампания (Benevento) и Калабрия (San Giovanni in Fiore). Женщины- горничные, уборка помещений, работа по дому, сиделки. Семейные пары- работа в сельскохозяйственном секторе, и в предприятиях общественного питания . Зарплата в месяц от евро в зависимости от количества рабочих часов и рабочих дней, знания языка. В среднем 10-12 часов рабочий день, 5.5 рабочая неделя. Возраст 35 - 55 лет. Жилье и ...

Шукайте роботу в містах:

Нові вакансії у Львові

Работа в Украине. На любой вкус.